Ти лиш те, що ти даєш світу

Багато творчих людей відмовляються від своєї мрії і роблять вибір на користь стабільної заробітної платні та постійного способу життя, поринають в одноманітне існування, а позаду залишаються роки репетицій, тренувань, виступів. Але Стівен Рідлі зробив все навпаки: покинув престижну роботу, щоб стати успішним музикантом.

Для нього характерне поєднання блюзу, ритм-н-блюзу та джазу, що, безперечно, привертає увагу, а ще додайте до цього міксу емоційний вокал та харизматичність виконавця.

В 2010 році Стефан Рідлі закінчив з відзнакою British University, спеціальність – філософія, політика та економіка. Згодом почав працювати в Європейському інвестиційному банку. Та ця високооплачувана робота виявилася не такою легкою та привабливою.

С.Р.:

Я хотів грошей, поваги. Я хотів бути особистістю в своїх очах та в очах інших. Але найбільше я хотів грошей. Чому? Тому що гроші — це свобода. Я можу придбати, що захочу, поїхати, куди захочу, їсти, що хочу, бути тим, ким хочу. Гроші б зробили мене щасливим. Насправді, гроші ще не зробили когось з банкірів щасливим.

34GCcL7R2wIЙого життя складалося з електронної пошти, excel, powerpoint, зустрічей, нарад, проектів, ще більше роботи, депресії та втоми. 15-годинний робочий день був лише мінімумом, 16-17 годин – норма, робота на вихідних та безсонні ночі.

С.Р.:

Це мої золоті роки… Моє двадцятиліття, роки, у які хочеться повернутись і розповідати про них з ніжністю та гордістю. Я маю створювати цікаві історії. Я багатший, ніж був коли-небудь, проте я не такий щасливий як під час подорожей Південною Америкою за копійки. Чорт забирай!

Одного разу, гуляючи в торговому центрі, він побачив фортепіано – саме те, чого він так потребував. Не питаючи дозволу, Стефан почав грати. Це і стало новою роботою – 5 днів на тиждень, 100 фунтів ст. за 2 години. Але через декілька тижнів Стефан покинув і цю роботу. Усвідомлення того, що це не його призначення, прагнення уваги підштовхнуло його просто викотити піаніно на шумну вулицю Лондона і почав грати. Вже через місяць він отримав 9 ділових пропозицій і почав записувати перший альбом “Butterfly In A Hurricane”. Тепер він подорожує світом, збирає тисячі слухачів та насолоджується життям.

NVMc9YuTOZc“Butterfly In A Hurricane” – це автобіографічний альбом про любов, пристрасть та втрати, записаний менше ніж за годину, лише два мікрофона та один дубль.

C.P.:

Зараз я роблю те, що люблю. Люди відкривають мені свої серця і я роблю те саме. Я ще ніколи не був таким щасливим. Моє майбутнє непередбачуване, що мені подобається, але я знаю, що все буде добре, бо лише я контролюю своє життя. Я 23 роки вдосконалював свій мозок, тепер я його використовую. Ви можете робити і бути, ким хочете. Ви заслуговуєте на більше, ніж втомлива робота в офісі. Хіба що ви отримуєте від цього задоволення, але це на межі фантастики.

Life is short — you’re young, you’re old, you’re dead. React to that knowledge. You have nothing to lose!

Следите за нами в социальных сетях:

blackjournal.in.ua

Be First to Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *