«Лови мої слова» — презентація нового альбому ГАПОЧКИ

17 травня в столичному клубі Atlas відбудеться прем’єра нової ГАПОЧКИ – інді-електронного тріо з повноформатним лонгплеєм “Лови мої слова”, одним з унікальних облич нової ери української музики.

Її голос увійшов в десятку голосів нової української музики. Її міні-альбом “Eleсtroacoustic” став одним із 14 кращих українських альбомів минулого року і одним із 8 альбомів молодих українських гуртів, “які вас здивують”.

Катя Гапочка:

Робота над новим альбомом була розпочата ще два роки назад. Спочатку ми думали, що це буде ЕР, але відбувся Майдан, різні історії, потім ми зробили електроакустику і якось так вийшло, що в роботі над новим альбомом ми перейшли на електроакустику, тому з часом цей міні-альбом став повноцінним альбомом “Лови мої слова”.

Якщо ви слухали електроакустику, то ви вже чули, що в нас з’явилися нові нотки, більше стали електронним, легшими, йде більше акценту саме на вокал і в новому альбомі буде ще більше електроніки. Через те, що змінився наш саунд, змінилася наша подача.

Цей альбом мене надихає, я бачу себе такою, якою я є. Мені це подобається. Тобто, не скажу, що раніше це була не я, але це була молодша людина, яка прагнула більше емоцій. Зараз я вже співаю по-іншому, з’явився досвід, як в особистому житті, так і в житті групи. І моє прізвище Гапочка — це моя карма і вона переноситься на карму групи. І зараз це має більш глибокий зміст, більш відкритий для слухача. Тобто, той, хто захоче, порине в цю атмосферу.

 

Що: концерт групи Гапочка

Де: столичний клуб ATLAS

Коли: 17 травня о 20.00

Вхід: 80 грн.

Следите за нами в социальных сетях:

blackjournal.in.ua

Be First to Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *