Харківський гурт ШАNA офіційно представили дебютний альбом

Молодий  український рок-гурт ШАNA з Харкова офіційно представили свій дебютний альбом під назвою «Молюсь».

Збірник «Молюсь» був записаний в 2015 році в Берліні на студії звукозапису TRIXX Studios, де свого часу писалися такі музичні титани як Rammstein, Dave Gahan, Nino Katamadze, Paul van Dyk, Tricky та інші.

«Ми записали весь матеріал за п’ять днів! На вокал з усіма беками і на кожен інструмент, крім гітар — всього одна сесія. Trixx назвали це абсолютним студійним рекордом! Жартували, що якісь божевільні українці, увірвалися в їх розмірене життя і закрутили шалену енергію так, що їм захотілося приїхати в гості в Україну», — поділилася враженнями вокалістка гурту ШАNA Катаріна Леонова.

657868759748384

У вересні  2015 відбулася ексклюзивна прем’єра збірника на Радіо Рокс, а зараз альбом можна прослухати і придбати в iTunes і Google Play. Альбом «Молюсь» наповнений не тільки красивими вокальними переходами і потужними гітарними рифами, а й щирою любов’ю і справжньою цілющою енергетикою, про яку хочеться слухати знову і знову. Виданням альбому займається один з найбільших українських лейблів — Moon Records.

Група ШАNA голосно заявила про себе восени 2015 після грандіозного виступу на площі Свободи в Харкові і виходу кліпу «Молюсь«, режисером якого виступила сама вокаліста Катаріна Леонова і Ганна Мельникова. Зараз колектив знімає відео на україномовну пісню «Малюк» і активно готується до концертної презентації альбому в Києві, що пройде 24 березня в клубі Атлас.

Следите за нами в социальных сетях:

blackjournal.in.ua

Be First to Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *