Єгор Грушин змусив вінничан аплодувати, стоячи

У неділю, 30 жовтня, у Вінниці відбувся концерт найвідомішого піаніста-неокласика Єгора Грушина. Композитор приїхав не з пустими руками, а з презентацією свого нового альбому «Once», що вийшов цього літа і вже встигнув отримати купу схвальних відгуків від вітчизняних та закордонних критиків.

  Музикант неодноразово виступав у нашому місті, тому вже встиг полюбитись вінницьким меломанам. Якщо минулі рази піаніст міг похвалитись аншлагом тільки в арт-галереї, то цього разу він замахнувся на філармонію. Проте навіть її простора зала ледь-ледь вмістила усіх охочих насолодитись чарівною музикою Єгора.

dsc_0171-2

  Публіка була на диво різноманітною: від літніх поціновувачів класики до творчої «хіпстерської» молоді. І ті, і інші нетерпляче йорзали на стільцях і голосно обговорювали творчість музиканта в очікуванні початку концерту. І ось вимикається світло, в залі западає тиша, на сцені з’являється неповторний Єгор Грушин. Композитор вирішив довго не тягнути кота за хвіст і відразу почав грати. Відкривала творчий вечір патетична композиція «Kaisermarsch». Приємним сюрпризом для вінничан став струнний акомпанемент, який забезпечили скрипачка Анна Бура та віолончелістка Роксолана Пахолків.

  Перша частина концерту складалась з добре відомих для публіки творів, з попередніх трьох альбомів митця. Зал буквально з перших акордів налаштувався на ліричний лад і злився у єдиній музичній аурі з композитором. Чуттєві мелодії, що линули з-під пальців музиканта, відразу знаходили відгук у серцях всіх присутніх, хоча кожен при прослуховуванні думав про щось своє.

dsc_0020-2

  По завершенню першої частини концерту Єгор Грушина подякував Вінниці за аншлаг у залі та за гарну публіку. У нашому місті, за словами композитора, найвихованіші слухачі, адже під час виступу у залі зберігається спокій і тиша, що є дуже важливим для виконавця.

  У другій частині концерту музикант виконував свої нові твори з альбому «Once», які на його думку є найкращими з усього творчого доробку. І дійсно альбом є дуже контрастним і різноплановим. Ніжно-романтична композиція «Charming smile» поступово переходить у майже танцювальну «Waltz», за ним іде життєрадісна та позитивна «Summer». Під час виступу настрій слухачів постійно змінювався, адже кожний твір має своє особливе емоційне забарвлення і немов поглинає та розчиняє у собі. Кульмінацією неймовірного обміну емоціями став твір «Loss». Після виконання якого, враженні вінничани, стоячи аплодували Єгору Грушину, скандуючи: «На біс! На біс!». Розчулений музикант не міг не послухатись фанатів і наостанок зіграв ще одну ліричну композицію.

dsc_0173-2

  У підсумку концерт пройшов на ура і точно не залишив байдужим жодного з відвідувачів. Вінничани ще довго після концерту не відпускали музиканта, фотографувались з ним та підписували диски. Та й сам музикант дякував публіці за теплу зустріч і обіцяв приїхати знову.

Следите за нами в социальных сетях:

blackjournal.in.ua

12 Comments

 1. 10/9/2017
  Reply

  Oh God. I don’t know what to do as I have Lots of work to do next week month. Plus the university exams are getting, it will be a disaster. I am already losing sleep maybe I should link to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

 2. 10/9/2017
  Reply

  Продам умные часы, которые работают на Android 5.1 с поддержкой Play Market. Т. е. в них, вы можете установить практически любое приложение, что вы устанавливаете на свой телефон.

  Что есть в данных часах:
  1 ГБ оперативки
  Дисплей: 1.39 дюйма 400*400 пикселей
  16 ГБ встроенной памяти
  Датчик измерения пульса
  Поддержка Sim-карты (работает у 2G/3G сетях)
  W-FI
  GPS
  виджет погоды
  шагомер и др.

  Часы могут работать как телефон (т. е вы можете на них делать всё то, что вы делаете со смартфона).

  Могу отправить по Украине «Новой Почтой»

  Связяться со мной миожно только здесь: https://torg.zone/messages/21-Umnye-chasy-Colmi-VS115-na-Android-5.1-GPS-3G.html

 3. 11/15/2017
  Reply

  Hey guys!!!
  designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries. http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.

 4. ElvaMue
  12/26/2017
  Reply

  апрапрапр

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *